براش آرایشی

معرفی انواع براش آرایشی

داشتن آرایشی زیبا و بی نقص نیازمند داشتن براش های تخصصی و با کیفیت می باشد، براش نوعی از ابزار آرایشی شناخته می شود که از آن برای پخش شدن بهتر لوازم آرایشی روی صورت استفاده می شود.

بانوانی که به آرایش علاقه دارند و به این موضوع اهمیت زیادی می دهند به این ابزار نیاز دارند تا به کمک آن ها بتوانند بهترین آرایش ها را داشته باشند، برای داشتن آرایشی زیبا، طبیعی و بی نقص از براش آرایشی مخصوص استفاده کنید، در این مقاله بیوتی بلاگر به معرفی انواع براش آرایشی می پردازیم.

براش آرایشی

براش ها ابزارهایی برای پخش و ترکیب لوازم آرایشی رو صورت شناخته می شوند که انواع مختلفی داشته و هر یک کاربرد خاصی نیز دارند، براش ها از موهای مصنوعی یا طبیعی ساخته شده و دارای اشکال مختلفی نیز می باشند.

براش آرایشی

براش آرایشی

براش پایه یا کرم پودر

هر آرایشی چه آرایش سنگین و چه آرایش لایت به یک پایه نیاز دارد، پایه یا فوندانسیون اولین مرحله آرایش است که نیاز به براش پایه دارد.

 از آن جایی که پایه آرایش صورت از مراحل مهمی است ضروری است که از براش پایه با کیفیت استفاده کنید، از این براش برای زیرسازی پوست استفاده می شود.

براش استیپلینگ

براش استیپلینگ از دیگر براش های کاربردی و مهمی است که از آن برای پخش کرم پودر و فوندانسیون، رژگونه، برانزر، انواع پودر، هایلایتر و… استفاده می شود.

براش آرایشی

براش آرایشی

براش کانسیلر

از این نوع براش برای کانسیلر زدن و روشن کردن زیر چشم و سایر نواحی که به روشن شدن نیاز دارند استفاده می شود.

برای استفاده از این بارش کافی است مقداری کانسیلر را روی براش زده و آن را روی صورت زده و به خوبی روی ناحیه مورد نظرتان پخش کنید.

براش رژگونه

براش رژگونه از دیگر براش های کاربردی است که از قدیم تا الان در کیف آرایشی هر خانمی وجود دارد، این براش در ابعاد متنوعی تولید شده و کاربردهای بسیاری دارد.

در صورتی که رژگونه از طریق براش مخصوص در آرایش استفاده نشود، چهره مصنوعی شده و زیبایی چهره از دست می رود.

اگر برای رژگونه و برانزر از یک براش استفاده می کنید توصیه م شود که بعد از استفاده از هر محصول براش را تمیز کنید تا رنگ ها با هم ترکیب نشوند.

براش آرایشی

براش آرایشی

براش پودر

براش پودر از کاربردی ترین انواع براش ها برای آرایشگران شناخته شده و تنوع زیادی دارد، از براش های کوچک پودر برای نواحی زیر چشم و بالای گونه ها استفاده می شود.

از براش پودر بزرگ جهت تنظیم آرایش نواحی بزرگ ‌تری از جمله گونه، پیشانی و خط فک استفاده می شود.

براش کانتور

از براش کانتور برای زاویه سازی صورت استفاده می شود، براش کانتور براشی زاویه دار و متراکم است که قدرت فید بالایی دارد، به کمک این براش می توان خطوط پهن و نازکی را روی صورت طراحی  کنید.

براش هایلایتر

براش هایلایتر که به براش بادبزنی هم معروف است از دیگر انواع براش های تخصصی است که از آن برای چخش شدن بهتر هایلایتر روی صورت استفاده می شود.

از این براش می توانید برای نواحی مهمی از جمله بالای گونه ها، نوک بینی و روی چانه استفاده کرد.

براش آرایشی

براش آرایشی

براش خط چشم

کشیدن خط چشم علاوه بر مهارت و تخصص به قلم مناسب و باریک نیاز دارد، از آن جایی که خط چشم می تواند تأثیرات بسیاری در آرایش صورت داشته باشد توصیه می شود که از براش مناسب استفاده شود.

می توانید برای کشیدن خط چشم های ژلی و کرمی و سایه های رنگی نیز از براش خط چشم استفاده کنید.

براش سایه چشم

سایه چشم از دیگر مواد آرایشی تأثیر گذار در چهره است که باید از نوع مرغوب آن استفاده کنید، استفاده از براش آرایشی مناسب به پخش شدن بهتر سایه پشت پلک کمک می کند.

براش سایه شامل انواع مدل های مختلف از جمله براش سر گرد بزرگ، متوسط و کوچک و براش چشم زاویه دار می شود.

براش رژ لب

براش رژلب از دیگر براش های کاربردی در آرایش شناخته می شود که از آن برای رژ لب زدن استفاده می شود، در صورتی که برای رژلب از براش مخصوص لب استفاده کنید می توانید لب های بی نقص و زیبایی طرحی کنید.

براش آرایشی

براش آرایشی

براش زاویه دار ابرو

از این براش برای هاشور، سایه و ژل ابرو زدن استفاده می شود، به کمک این براش می توانید فرم ابروهای تان را فرم و حال بدهید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *