روزی چند بار از کرم آبرسان استفاده کنیم؟

روزی چند بار از کرم آبرسان استفاده کنیم؟

برای این که اطلاعات لازم در زمینه استفادهٔ کرم آبرسان بالا ببرید می توانید با بیوتی بلاگر همراه باشید تا جواب سوالات خود را بگیرید.

احتمال دارد که افراد باخود فکر کنند که تا چند بار می توان از کرم آبرسان استفاده کرد جواب این است که افراد باید حداقل تا دو بار در روز بعد از شستشوی صورت خود ازکرم آبرسان استفاده بکنند، اطلاع داشته باشید افرادی که پوستشان با مشکل پوستی مواجه هست باید در صورت لزوم از مرطوب کننده هم استفاده بکنند.

وقتی که پوست شما حالت شفاف و درخشنده ایی داشته باشد می تواند نشانگر این باشد که پوست سالمی دارید.

کرم های آبرسان از بهترین کرم هایی است که برای روتین پوستتان می توانید استفاده بکنید.

بهترین کرم های آبرسان را می توان در برندهای اوریفلیم، ساین اسکین ، بیو آکوا و… را نام برد که دارای بهترین کیفیت هستند.

به نظرتان کرم آبرسان را باید چند بار در روز استفاده کرد؟

مطلع هستید که در صورت مصرف کردن کرم های آبرسان در روتین پوست می تواند نقشی اساسی برای داشتن پوستی سالم و شفاف داشته باشند، ولیکن احتمالاً این سوال پیش بیاید که این محصول پوستی چند بار در طول روز مصرف بشود؟

توصیه می شود که پس از هر بار شستن صورتتان از آبرسان ویژه با توجه به نوع پوست خود مصرف کنید، در کل، بسته به نیازمندی پوست خود، به طور کلی در حد کم حتی برای دو بار در روز، صبح و شب از مرطوب کننده یا آبرسان استفاده کنید، به این منظور توانسته رطوبت در حد لازم برای پوست خود را فراهم بیاورید و از خشک شدن آن پیشگیری خواهید کرد.

روزی چند بار از کرم آبرسان استفاده کنیم؟

روزی چند بار از کرم آبرسان استفاده کنیم؟

در چه تایمی بهتر است که کرم آبرسان مصرف بشود؟

با توجه به محافظت از پوستتان، برترین بازده زمانی می تواند زمان مصرف کرم آبرسان باشد می توان گفت در تایم بعد از پاکسازی کردن پوست باشد، در این مدت سلول های مرده که از بین رفته اند و کثیفی های پوستی با کمک مواد پاک کننده می توانند محو بشوند و روی پوست برای قبول رطوبت و مواد مغذی مهیا شده و توصیه می شود که با توجه به صحبت های متخصصان پوست و زیبایی استفاده از انواع کرم های مرطوب کننده قبل از خشک کردن پوست صورت است.

به خاطر وجود رطوبت خاصی که در سطح پوست است موجب شده که قدرت جذب مرطوب کننده افزوده بشود و در عملکردش بسیار قوی تر وارد عمل می شود.

کرم آبرسان چه ویژگی دارد و چگونه محافظ پوستتان است؟

از مشخصه های بارز کرم آبرسان این است که می تواند در مرطوب کنندگی پوست نقش داشته باشد، کرم آبرسان با ایجاد لایه ای بسیار نازک بر روی پوست صورت و بدن از بخار شدن و هدر رفتن رطوبت موجود در پوست پیشگیری کرده و از آنجایی که پوست بنا به علل گوناگون از جمله سن، نوع پوست، آب و هوای جغرافیایی محل زندگی شما و … در نگه داری رطوبت پوست ضعیف عمل کرده، برای این کار باید از مرطوب کننده ها یی که موظف به تامین رطوبت عمیق پوست هستند کمک گرفت.

قابل بیان بوده که مصرف کردن کرم مرطوب کننده در دوران حساسی مانند بارداری بسیار اهمیت دارد، زیرا امکان دارد که خشکی پوست در اثر تغییرات هورمونی و افزایش وزن ناگهانی در این دوران را رویت کرده که بالا می رود.

روزی چند بار از کرم آبرسان استفاده کنیم؟

روزی چند بار از کرم آبرسان استفاده کنیم؟

کرم آبرسان دارای چه ترکیباتی است؟

کرم آبرسان دارای یک سری از ترکیبات بوده که آن را از بقیه مجزا نموده است که در این جا ترکیبات آن را شرح می دهیم:

یکی از مواد اصلی و با اهمیت که باید در هر مرطوب کننده اصلی وجود داشته باشد، می توان گلیسیرین را نام برد، لذا مادهٔ گلیسیرین نوعی مرطوب کننده است که در عمق بافت پوستتان می تواند آب را دریافت نموده و به سطح پوست منتقل نماید، گلیسیرین در ردهٔ برترین مرطوب کننده پوست نیز به حساب می آید که در عصر کنونی در ساختار بیشتر تولیدات مراقبتی پوست جایگزین کرده اند که بسیار رویت شده است.

 یکی دیگر از موارد مهم این کرم ها اسیدهیالورونیک بوده که حال حاضر کاربردهای بی مانند هیالورونیک اسید بر ای همه رویت شده است و کاربرد این ماده این است که در به وجود آوردن رطوبت و روشن شدن پوست نیز می باشد، یکی دیگر از مواد عالی که قادر خواهد بود پوست را آبرسانی کند و رطوبت مورد نیاز را به دست آورد اسید هیالورونیک است.

گروه دیگر سرامیدها هستند که می توان گفت سرامیدها از ضروری ترین مواد تشکیل دهنده ساختار هیدراتاسیون به شمار می روند، به طور کلی سرامیدها می توانند یک لایه محافظ روی پوست را به وجود آورده و در مقابل ممانعت لازم در جهت از دست دادن رطوبت پوست را انجام می دهد.

سرامیدها، قادر هستند که با حفاظت رطوبت پوست موجل درمان و رفع خشکی پوست بشوند شده و تحریکات پوستی در هر نوع را از بین ببرد. البته در صورتی که دچار اگزما هستید، به طور حتم پوست شما دائماً خشک است، می توانید با قرار دادن مرطوب کننده های حاوی سرامید را در روتین خود از این مشکل مبرا شوید.

یکی از مواد دیگری که در ترکیبات این کرم های آبرسان قرار دارد می توان اسید لاکتیک را نام برد که در بیشتر این نوع کرم ها وجود دارد، اسیدهای لاکتیک از جمله اسیدهای لایه بردار اصلی هستند که می توانند با لایه برداری و پاکسازی عمقی پوست شما را با ظاهری قشنگ تر و یک دست به پوست ببخشند احتمال دارد با خواندن این مطلب متعجب بشوید که چطور یک ترکیب لایه بردار در موارد تشکیل دهندهٔ این کرم وجود دارد

از آن جا که خاصیت لایه برداری رطوبت با توجه به حضور اسید لاکتیک صورت می گیرد که جایگاه یک آبرسان را دارد قابلیت این را دارد که اسید لاکتیک به آرامی پوست را لایه برداری می کند تا تمام سلول های مرده از سطح پوست پاک شود.

روزی چند بار از کرم آبرسان استفاده کنیم؟

روزی چند بار از کرم آبرسان استفاده کنیم؟

تفاوت بین کرم مرطوب کننده و کرم آبرسان چه می تواند باشد؟

اثربخشی محصولات مختلفی و متنوع بودنشان که برای مراقبت و جوانسازی پوست به بازار معرفی شده اند، مرطوب کننده ها و کرم های آبرسان که با دو مشخصه در گروه مختلف از تولیدات پوستی قرار دارد و اگرچه نقش مکملی دارند، اما اختلاف هایی با هم دارند.

 برای این که آگاهی های جامعی در مورد اختلاف کرم مرطوب کننده و آبرسان به دست آورید بهتر است به این متن مراجعه کنید، ولیکن در کل می توان بیان کرد:

کرم آبرسان رطوبت لازم را به صورت عمیق به پوست شما می رسانند، در حالی که کرم مرطوب کننده به دلیل حضور روغن در فرمول ترکیبی خود از چربی پوست شما محافظت می کنند و با خشک شدن سطح پوستتان مخالفت می کنند.

در مواقع به کار بردن کرم مرطوب کننده فوراً پس از شستن صورت با پاک کننده های مخصوص بوده که جواب مطلوبی خواهد داد، پاک کننده های و شوینده ها ی صورت را با توجه به نوع پوست خود برگزینید.

کلام آخر

یکی از برترین تولیدهایی که برای بر طرف نمودن معایب پوستی وجود دارد می توان همین کرم های آبرسان را بیان کرد، این گروه از کرم ها توانسته حلال مشکلات باشند تا پوستی با نشاط و سرحال و جوان داشته باشید.

 ولیکن بیشتر مردم آگاهی هایی مرتبط با مراحل استفاده از آن ندارند، به همین منظور گام اول برایشان سوال هست: چند دفعه از کرم آبرسان در روز مصرف کنم؟ 

مرتبط با این سوال آگاهی داشته باشید که بایستی این کرم ها را در زمان و شرایط ویژه ایی به کار برد، پس از خواب، درصبح، پس از پرواز، پس از آرایش کردن و در ادامه در شرایط دیگر قابل مصرف بوده است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *