بهترین نرم کننده برای موهای کراتینه شده

بهترین نرم کننده برای موهای کراتینه شده

بهترین نرم کننده ایی که می توان به شما مصرف کنندگان معرفی کرد این است ک از این مشخصه ها بهره ببرد.

نرم کننده هایی که از فاقد سولفات نئودرم بوده، نرم کننده های برند اوجی ایکس که سرشار از عصارهٔ نارگیل بوده، نرم کننده هایی که سولفات ندارند ولی دارای ویتامین هاییکه مختص موهای کراتیه است.

بیوتی بلاگر در این زمینه می تواند شما را راهنمایی بکند تا بهترین نرم کننده را دریافت نمایید و از کیفیت آن بهره ببرید.

هم چنین مرتبط با کراتینه مو، بخش های ضروری آن توجه کردن و مواظبت بعد از اجرای مرحلهٔ کراتینه موهایتان می باشد که بهتر است به خوبی انجام شود، باید از ترفندهای خاصی در مورد موهایتان اجتناب کنید تا مدت اثر کراتینه شما رو به بالا افزوده بشود، یک نمونه قابل بیان این است که، کلری که در آب استخرموجود است می تواند در ریزش تدریجی کراتینه مو موثر واقع بشود.

توصیه شده برای این کار بهتر است که از کلاه مخصوص شنا کمک گرفته بشود، پس از درمان کراتینه مو، پیشنهاد شده که از نرم کننده و شامپویی که فاقد سولفات می باشد کمک گرفته شود همان طور که می دانید مواد سولفات موجود در شامپوها و نرم کننده های معمولی کراتین مو را از بین می برد و به آن صدمه می زنند.

بهترین نرم کننده برای موهای کراتینه شده

بهترین نرم کننده برای موهای کراتینه شده

بهترین نرم کننده برای موهای کراتینه چیست؟

به اطلاع می رسانیم که آن دسته از نرم کننده هایی که از سولفات بهره نمی برند می توانند به جزء این که رطوبت طبیعی موی افراد را محافظت کنند بر ماندگاری رنگ مو هم کمک بکنند و از بروز موخوره اجتناب کند در عصر امروز بیشتر افراد برای شستشوی موی خود از محصول هایی که بدون سولفات بوده مورد استفاده قرار می دهند.

شما می توانید بدون سولفات ترین نرم کننده موی ایرانی ازبرند نئودرم را برگزینید، نرم کننده مو مدل کراتین نئودرم برای موهای خشک از کالاهای برجسته ایی است، البته برای موهای وز و صدمه دیده بسیار کاربرد دارد که متقاضیان آن می توانند هم خانم ها و هم آقایان باشند.

قابل ذکر بوده که با وجود مواردی هم چون کراتین، روغن مورینگا، بیوتین و پروتئین سویا در این کالا سبب افزوده شدن لطافت موهای شما می گردد، مزیت های دیگر این نرم کننده نئودرم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از خواص ترمیم کنندگی بر خوردار است.
  • بسیار مرطوب کنندهٔ خوبی برای موها می باشد.
  • قادر خواهد بود که از ساقه مو محافظت کند.
  • می تواند از وز مو ها ی تان پیشگیری نماید.
  • موهایی که صدمه دیده اند را ترمیم و سلامت کند.
  • مورد دیگر از بهترین نرم کننده مو بدون سولفات ویتامول خواهد بود.

محصول نرم کننده های بدون ویتامینول سولفات برند ویتامول چند مدل نمونه از برترین نرم کننده موی ایرانی بدون سولفات را ارائه کرده، شایان ذکر بوده که مطلع باشید که نرم کننده های این برند در ترکیب های باکیفیت گوناگون برای انواع موها تدوین شده اند و جزو فروش فراوان و پرطرفدارترین کالا در این رشته هستند.

بهترین نرم کننده برای موهای کراتینه شده

بهترین نرم کننده برای موهای کراتینه شده

نرم کننده هایی که مختص موی مجعد و فر ویتامول متشکل است با روغن جوجوبا و بامبو که توانایی این را دارند که موهای مجعد شما را شاد اب و با درخشش بسیار ظاهر کند و البته این کالا عملکرد بسیار خوبی دربازسازی و استحکام موهای زیان دیده، افزودن قوای مو و بهینه شانه پذیری دارد.

نرم کننده موی رنگ شده و کراتینه ویتامینه حاوی کراتین، روغن انگور و روغن آرگان می باشد و با آبرسانی به مو و پوست سر از ایجاد وجود شوره ها و دو شاخه شدن موی سر جلوگیری می کند، ثبات داشتن رنگ مو، بازسازی و استحکام مو و اجتناب نموده هم چنین از یک مزیت دیگری هم برخوردار هست از جمله گره خوردن مو می باشد.

کالایی دیگر از ویتامول نرم کننده موهای خشک و آسیب دیده ای را می توان نام برد، در تر کیبات فرمول این پدیده حاوی مواد کراتین و روغن ماکادمیا و نارگیل بوده است که قابلیت این را دارد که بتواند موهای شما را نرم و لطیف کند.

در ضمن با مصرف کردن از این نرم کننده بدون سولفات قادر خواهید بود موهای خود را در برابر گرما، آسیب های محیطی و بقیهٔ موارد مخرب حفاظت کنید.

نرم کننده مو OGX با عصاره نارگیل یکی دیگر از نرم کننده های برتر است.

نرم کنندهٔ اوجی ایکس که متشکل از روغن نارگیل و عسل و مرکبات است و به غیر از برطرف نمودن وز موهای تان، می تواند در امر بازسازی و احیای مو نقش داشته باشد و حالت دار کند.

مزیت های دیگر این نرم کنندهٔ اوجی ایکس که از عصارهٔ نارگیل برخوردار است را می توان مواردی چون:

برای تغذیهٔ موی شما، ایجاد حالت در مو، جوان ساختن ساختمان مو، پیشگیری از موخوره و بهبود آن را دارا است.

چند توصیه برای قبل و بعد از کراتینه کردن

پس از انجام دادن کراتینه مو، درمان مناسب با استفاده از ماسک مو می تواند به حفظ و ترمیم و حالت مو کمک کند، ماسک های مو قطعاً شامل مواد مغذی و آبرسان هایی هستند که به موها رطوبت و مواد مغذی کافی می دهند.

چند مدل از ماسک های سودمند برای صحت و بهبود مو بعد از کراتینه از جمله:

کمک گرفتن از انواع ماسک موی بدون سولفات باشد با برگزیدن ماسک موی بدون سولفات قادرید به حفظ حالت کراتینه مو کمک رسانی کند، این ماسک ها معمولا تشکیل شده از مواد مرطوب کننده و ترمیم کننده مانند روغن های طبیعی و عصاره های گیاهی هستند.

مدل های ماسک موی حاوی کراتین کاربرد دارد، با مصرف کردن ماسک موی حاوی کراتین قابلیت حفظ و استحکام اثر کراتین بر روی مو یاری رسان شما خواهد بود، اکثر این ماسک ها تشکیل شده از کراتین هیدرولیز شده که رطوبت و استحکام مو را تامین می کند.

مدل های ماسک موی ترمیمی یک نوع دیگر است، برگزیدن ماسک موی ترمیم و بازسازی کننده یکی از راه کارهای محافظت از مو است و می تواند به ترمیم و استقامت موهای زیان دیده در اثر روند کراتینه یاری رساند، این ماسک ها از مواردی ترکیب شده اند مانند مواد ترمیمی پروتئین ها، ویتامین ها و روغن های مغذی.

ضرورت دارد که از ماسک مو به طورپیوسته و مداوم و با توجه به نیاز موهای خود مصرف نمایید.

با توجه به دستورالعمل از آن مورد مصرف قرار بدهید، بعد از اجرای عملیات کراتینه شدن مو، محافظت سالم از آن ومصرف کردن از شامپوی مناسب بسیار اهمیت دارد.

بهترین نرم کننده برای موهای کراتینه شده

بهترین نرم کننده برای موهای کراتینه شده

از نرم کنندهٔ مو چگونه استفاده بشود؟

هر زمان که قرار است از مواد نرم کننده استفاده بکنید اطلاع داشته باشید در ابتدای امر باید موهای تان را خوب بشویید و بعد وارد مرحلهٔ آبکشی بشوید و بعد از یک تایم کوتاه که آب مو برطرف شد، کمی مواد نرم کنندهٔ مو را با کف دست های تان خیلی آهسته به موی تان بمالید و ماساژ دهید و به آن برای 15 دقیقه فرصت بدهید و بعد اقدام به آبکشی موهای تان بکنید.

به نظر شما مواد نرم کننده به موی شما صدمه می زند؟

اگر شما تصورتان این است که مواد نرم کننده می تواند به موها آسیب بزند بهتر است بدانید که این طور نیست در صورتی که به طرز صحیحی استفاده بشود نه تنها ضرر ندارد بلکه می تواند سودمند هم باشد.

نتیجه گیری

بیوتی بلاگر همراه شما خواهد بود و بهترین نرم کننده ها را برای موهای کراتینه یه شما معرفی کرده و شما را راهنمایی نموده بنابراین می توانید با شناخت کامل خریداری کرده و مور د مصرف قرار بدهید.

درمتن بالا نرم کننده ها را دربرندهای گوناگون مورد بررسی قرار داده تا آگاهی های شما را بالا برده و بتوانید بهترین خرید را انجام بدهید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *