بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست

بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست

بهتر است قبل از استفاده کردن از کرم های ضدآفتاب با مشخصات و ویژگی های برتر آنان آشنا بشوید و با توجه به شرایط خریداری نمایید.

در اینجا چند برند با کیفیت را به شما معرفی می کنیم:

ضدآفتاب فتودرم، ضدآفتاب بایودرما، ضد آفتاب فتوریورس، ضد آفتاب لافارر و…. از جمله کرم های ضد آفتاب که خواص روشن کنندگی دارند.

بیوتی بلاگر با معرفی محصولات برتر و کارایی کرم های ضد آفتاب همراه شما بوده و اطلاعات لازم را در اختیارتان خواهد گذاشت.

بهترین کرم ضدآفتاب و روشن کننده چه کرمی می تواند باشد؟

به نظر شما فرق بین ضد آفتاب معمولی و ضد آفتاب روشن کننده پوست چه می تواند باشد؟ یک اصلی که دارای اهمیت می تواند باشد و اختلاف میان این دو مدل کرم هست مربوط به شفافیت و روشن شدن پوست است. این خصوصیت در کرم های ضد آفتاب و روشن کننده پوست نمایان شده است، جزء این، کرم های ضد آفتاب و روشن کننده پوست قابلیت پوشاندن لکه ها، تیره و روشن شدن رنگدانه های پوست را دارند.

این خواص محصولات می تواند به خاطر مواد ترکیبی تاثیر گذار است، این مواد تشکیل شده از ویتامین ها و عصاره های طبیعی که شایع ترین و با اهمیت ترین آنها عبارتند از: عصاره لیمو، عصاره خیار، عصاره ماست، ویتامین های B و E می تواند باشد.

بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست

بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست

مشخصهٔ بارز بهترین برندهای ضد آفتاب و کرم روشن کننده پوست چیست؟

از مشخصه های بارز یک ضد آفتاب خوب می تواند فاکتورهای محافظش باشد، برجسته ترین این ویژگی ها SPF می باشد.

 SPF بالای کرم ها قادر خواهند بود که نقش شایعی در کاستن تاثیرات مضر آفتاب داشته باشد، بقیهٔ مشخصه های بهترین ضد آفتاب ها و روشن کننده های پوست می تواند متشکل از:

 • اولین مورد می تواند مقاوم بودن در برابر آب و عرق باشد.
 • مورد دیگر دارای جذب و ماندگاری بالا باشد.
 • مورد دیگر از چین و چروک ها پیشگیری می کند.
 • مورد دیگر وجود اثرات روشن کننده و روشن کننده پوست هست.
 • مورد دیگر سبب بروز لطافت زیادتر پوست شما بشود.
 • مورد دیگر از خواص آبرسانی بر خوردار باشد.
 • مورد دیگر خیلی سریع و فوراً جذب پوست بشود.
 • مورد دیگر اجازهٔ خشک شدن پوست شما را ندهد.
 • مورد دیگر ازخواص ضد آب بهره مند باشد.

بهترین کرم های ضد آفتاب برای پوست های تیره کدامند؟

از راه های شایع برای داشتن پوستی صاف و شفاف و محفوظ ماندنش در مقابل نشانه های مضر اشعه خورشید، کرم ضد آفتاب می تواند باشد، با کمک گرفتن از برترین برند با کیفیت مارک ضد آفتاب و کرم روشن کننده می تواند به بهترین نحو از بروز و نمایان شدن لک و چین و چروک پیشگیری کند.

 از آن جایی که این محصولات در بازار به حدی متنوع هستند که برای پوست های گوناگون می توان محصولی با ویژگی های دلخواه فرد انتخاب کرد.

بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست

بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست

کرم ضد آفتاب لافارر

یک برند ایرانی به نام لافارر وجود دارد که به خاطر کیفیت در تولیدات محصولاتش توانسته یکی از رقبای سرسخت برندهای خارجی بشود، ضد آفتاب ضد لک این برند برای 2 نوع پوست چرب و خشک نیز تولید شده و در بازار موجود می باشد این ضد آفتاب به طور کامل از نشانه های مضر نور خورشید که منجر به پیری پوست می شود پیشگیری می کند، ولیکن متمرکز شدن اصلی آن بر درمان و برطرف نمودن عیوب پوستی، لکه ها پیشگیری از آکنه و مرطوب کردن پوست است.

کرم ضدآفتاب Aven 

کرم ضد آفتاب نیوا از محصولاتی است که دارای خصوصیت محافظتی در مقابل اشعه های صدمه رسان خورشید است، فرمول ترکیبی این محصول، به این گونه می باشد که متشکل از ویتامین های ای و سی است؛ بنابراین، برای برطرف نمودن تیرگی پوست نقش تاثیر گذاری دارد، از خصوصیات برجستهٔ این کرم می توان جذب سریع در پوست، مرطوب کنندگی و آبرسانی بسیار خوب و التهابات را به وجود نمی آورد همهٔ این موارد از مشخصه های بارز این کرم خواهد بود.

 Sun Safe ضدآفتابی که دارای ویژگی بارزتقویت کنندگی و پیشگیری از پیری

بهترین کرم ضدآفتاب و روشن کننده پوست را می توانید کرم سان سیف را در این جایگاه لیست کرم ها بگذارید، این ضد آفتاب حافظ پوست شما د ر معرض اشعهٔ زیان آور خورشید و خواص روشن کنندگی، همچنین دارای ویژگی ضدپیری و البته تقویت کنندگی را به همراه داشته باشد.

 با خرید کردن از این محصول و استفاده از آن قادر خواهید بود لک ها و تیرگی های بر روی پوستتان را کم کم برطرف نمایید، می توانید ب به کار گرفتن این کرم ضدآفتاب، رطوبت مورد نیاز صورت خود را دریابید.

Ellaro SPOT SOLUTION، ضد لک و رطوبت رسان کرم ضد آفتاب الارو چگونه کرمی است؟

ضدآفتاب الارو، با داشتن خواص آبررسانی کافی و برطرف نمودن لک های صورت از برترین کرم های ساخت فرانسه خواهد بود.

کاربرد این کرم به گونه ایی است که برای هر نوع پوستی اعم از چرب و خشک و معمولی قابل مصرف بوده، به خاطر فقدان مصرف از پارابن و مواد صدمه رسان، ممانعت از بروز التهابات و قرمز شدن پوست می کند بقیهٔ مشخصه های این کرم ضدآفتاب شامل مواردی ازقبیل:

 • دارای بافتی سبک بوده و از رنگ مجزاست.
 • متشکل از فیلترهای فیزیکی و شیمیایی ضدآفتاب بوده است.
بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست

بهترین کرم ضد آفتاب و روشن کننده پوست

معرفی کرم ضدآفتاب و ضد لک ام کیو

از مشخصهٔ بارز این ضد آفتاب این است که از پوست در برابر اشعه های UVA و UVB حفاظت لازم را می کند و با SPF 50 به طور کامل و کلی از پوست حفاظت کرده است.

 با وجود دارا بودن ترکیبات گیاهی مغذی و تقویت کننده ایی که در فرمولاسیون این ضد آفتاب قرار دارد منجر شده که از پیری زودرس پوست پیشگیری کرده و پوست را تقویت و مستحکم کند.

 ضد آفتاب MQ بی رنگ بوده و با قرار گرفتن بر روی پوست بسیار سبک بوده، این محصول پوست را ترمیم نموده و سبب التهاب و حساسیت پوستی نمی شود.

در فرمولاسیون این ضد آفتاب از عصارهٔ شیرین بیان کمک گرفته شده که دلیلی برای روشن شدن رنگ پوست است و آن را در رده بهترین ضد آفتاب و کرم روشن کننده پوست قرار داده است.

 به غیر از این مواردی که بیان شد این کرم قابلیت مرطوب کنندگی بسیار خوبی دارد و از خشک شدن پوست جلوگیری می کند، در صورتی که قصد دارید که محصولی برای روشن کردن پوست خود تهیه نمایید، پیشنهاد ما ضد آفتاب MQ بهترین ضدآفتاب سفید کننده برای پوست های چرب است که حافظ بی رقیبی برای پوست شما خواهد بود.

کلام نهایی

برای این که بتوانید از پوست خود محافظت لازمه را انجام بدهید از برجسته ترین موارد داشتن یک روتین روزانه شماست، به ویژه در صورتی که با مشکلات پوستی مثل لک یا آکنه درگیر شده اید وقتی در مقابل نور خورشید قرار می گیرید لکه های تیره ظاهر گشته و تنها دلیلش خورشید خواهد بود، لذا محافظت از پوست از قبل مهم است، بنابراین اطلاع داشته باشید هر کرمی با SPF50+ می‌تواند به خوبی از شما حفاظت کند، بعضی از فرمول‌های ضدآفتاب با فرمول های پیشرفته توانسته به شما کمک می‌کنند تا لکه‌های تیره روی پوست خود را نیز برطرف نمایید بهتر است که بیوتی بلاگر را از یاد نبرید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *